[ZAMKNIJ]

CZARNA KSIĘGA
NARUSZEŃ PRAWA
JUŻ 3274 PRZYKŁADÓW
Aktualności
27 Listopada 2014
Stowarzyszenie Pracodawców i Pracowników Firm Bukmacherskich (SPiPFB) z uwagą przygląda się ostatnim działaniom Ministerstwa Finansów oraz Służby Celej, które są efektem rozrostu czarnego rynku gier hazardowych w Polsce...
13 Listopada 2014
Dane 17.700 osób, które zawierały zakłady w nielegalnych firmach bukmacherskich, ustaliła policja wraz z prokuraturą i przekazała je Urzędowi Celnemu. Poinformował o tym Jacek Kapica, szef Służby Celnej, podczas posiedzenia sejmowej Komisji Sportu, która zajmuje się hazardem i..
24 Czerwca 2014
przedstawionego Stowarzyszeniu w ramach konsultacji społecznych...
16 Kwietnia 2014
Stanowisko branży dotyczące ustawy hazardowej i jej przestrzegania...
09 Kwietnia 2014
Przeprowadzone w marcu przez Millward Brown badanie dotyczące stosunku Polaków do nielegalnego hazardu w Internecie nie pozostawia żadnych wątpliwości – chcemy chronić dzieci przed hazardem w sieci.
08 Kwietnia 2014
Nawet 1,7 miliarda złotych może nadal tracić polskie państwo, jeśli nie rozwiąże problemu szarej strefy na rynku zakładów bukmacherskich online – wynika z raportu Rolanda Bergera...
30 Marca 2010
Stowarzyszenie Pracodawców i Pracowników Firm Bukmacherskich w pełni popiera dążenie Rządu do likwidacji szarej strefy w grach hazardowych oferowanych w Internecie. Skuteczność tych działań w zdecydowanej mierze zależeć będzie od prawidłowego doboru rozwiązań prawnych oraz sposobu..
26 Stycznia 2010
Stowarzyszenie Pracodawców i Pracowników Firm Bukmacherskich w piśmie do Ministra Finansów z dnia 26 stycznia 2010 wyraziło zaniepokojenie przebiegiem prac nad nowelizacją ustawy o grach hazardowych.
 
Członkowie Stowarzyszenia
Fortuna zakłady bukmacherskie Sp. z o.o.
Wzajemne Zakłady Bukmacherskie Milenium Sp. z o.o.
Totolotek S.A.